Bērnu kolektīvu koncerts “Gaisā smaržo pavasaris”

  • 29. february
Unity House

Vienības namā notiks bērnu kolektīvu koncerts “Gaisā smaržo pavasaris”

29. februārī plkst. 18.00 Daugavpilī Vienības nama koncertzālē (Rīgas iela 22a) notiks Daugavpils bērnu kolektīvu koncerts “Gaisā smaržo pavasaris”.

Koncertā piedalīsies Vienības nama vokālā studija “Pērlītes” (vadītāja Iveta Ustinskova), Bērnu baleta studija “Antre” (vadītāja Rasita Titkova), Bērnu un jauniešu centra “Jaunība” vokālais ansamblis “Milonga” (vadītāja Jeļena Mirošņikova), MIKC “Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas “Saules skola” Apģērbu dizaina nodaļas audzēkņi (horeogrāfs Leonīds Tihonovs) un Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas audzēkne Elizabete Mozumača (skolotāja Maruta Veļičko).

Ieeja bez maksas.

“Vēl pavisam nesen visi priecājās par sniegu, īsajās ziemas dienās centās paspēt aizbraukt pastaigā uz pasakaini piesnigušo mežu un pavizināties no kalna. Savukārt Daugavpils bērnu un jauniešu deju, mākslas un vokālajās studijās notika liela rosība…

Bet nu jau rīti ir kļuvuši gaišāki, putnu balsis skaļākas un pavasara pieskāriens aizvien  jūtamāks, un koncertā varēsim redzēt neatlaidīgā ziemas darba rezultātu, kas vainagojies ar skaistām dziesmām, dejām un apģērbu modeļiem”, tā koncerta rīkotāji.

Informējam, ka pasākuma laikā notiks filmēšana un fotografēšana publicitātes un vēsturiskajām vajadzībām.

Pasākumu rīko DVPI “Vienības nams” Latviešu un latgaliešu kultūras centrs.

Papildu informācija:

DVPI “Vienības nams”

struktūrvienība “Latviešu un latgaliešu kultūras centrs”

t.: +371 654 27752

www.vienibasnams.lv