Spēlfilma "Pastkarte no Romas"

  • 21. februāris
Vienības nama kafejnīcā

21. februārī plkst. 18.00 Daugavpils Vienības nama kafejnīcā (Rīgas ielā 22a) varēs noskatīties spēlfilmu "Pastkarte no Romas".

Kā vinnēt loterijā ceļojumu uz Romu? Pastnieku pārim — Ernestam (70) un Alvīnei (64) — beidzot ir izstrādāts plāns, tomēr tam stājas ceļā Alvīnes strauji progresējošais atmiņas zudums. Lomās: Jānis Jarāns un Indra Burkovska.

Savās sajūtās par filmu dalās aktieris Jānis Jarāns: “Daudzi lieto apzīmējumu “nejaušība”, bet man tā ir Dievjaušība – šoreiz Viņš manā dzīvē atsūtīja jauno, talantīgo, mīļo režisori Elzu Gauju, un viņa mani uzrunāja piedalīties filmā, kurā parādās demence. Ļoti aktuāla tēma, par kuru mūsdienās maz runā. Pēc filmas noskatīšanās būtu stipri jāpiedomā par saviem opīšiem un omītēm, vispār — par līdzcilvēkiem senioriem”.

Filma "Pastkarte no Romas" nupat, 4. februārī, notikušajā svinīgajā nacionālās kino balvas "Lielais Kristaps" pasniegšanas ceremonijā tika atzīta par 2023. gada labāko spēlfilmu. Režisore Elza Gauja. Filmas garums: 1h 28min. Filma tiek demonstrēta latviešu valodā.

Filmas treileris skatāms: https://www.youtube.com/watch?v=4G5gxIUmxpE

Biļetes: Vienības nama koncertzāles kasē darbdienās plkst. 16.30–18.30 un vienu stundu pirms kinoseansa. Cena 3,00 eiro.

Informējam, ka pasākuma laikā notiks filmēšana un fotografēšana publicitātes un vēsturiskajām vajadzībām.

Papildu informācija:

DVPI “Vienības nams”

struktūrvienība “Latviešu un latgaliešu kultūras centrs”

t.: +371 654 27752

www.vienibasnams.lv